Polityka Jakości Podróży

Bezwarunkowo, w każdej podróży

Nie chcemy być kolejnym zwykłym przewoźnikiem, chcemy nasze standardy pracy w opiece przenieść na obszar transportu i dać z siebie jeszcze więcej.
Aby zapewnić Państwu jak największy komfort podróży wprowadzamy Politykę Jakości Podróży
– bezwarunkowo przestrzeganą podczas każdego przejazdu.

WYGODNE SAMOCHODY

Przejazdy odbywają się komfortowym Mercedesem Vito z regulowanymi oparciami, które można rozkładać. Samochód jest także jednym z bezpieczniejszych busów.

WYPOCZĘCI KIEROWCY

Nasze standardowe trasy zostały tak zaprojektowane, aby nie przeciążyć kierowców. Po każdej podróży kierowca odpoczywa w komfortowych warunkach, aby w drogę powrotną wyruszyć wypoczętym. Na dłuższych trasach zapewniona jest dwuosobowa obsada.

PEŁNA KULTURA PRZEJAZDU

Nasi kierowcy to nie przypadkowe osoby, każdy z nich cechuje się wysoką kulturą osobistą.

KIEROWCY BEZ KOMÓREK

Nasi kierowcy mają bezwzględny zakaz używania telefonów komórkowych. Ewentualne rozmowy mogą prowadzić jedynie za pomocą zestawu słuchawkowego.

OPTYMALIZACJA TRAS

trasy planujemy tak, aby szybko mogli Państwo dotrzeć do celu. Nie oferujemy tzw. wycieczek krajoznawczych, czyli podróży po całej Polsce czy Niemczech.

PAKIET UBEZPIECZEŃ

każdy z Państwa jest ubezpieczony w czasie podróży, ubezpieczenie to zapewnia ochronę w razie nieprzewidzianego zdarzenia drogowego. Nasze ubezpieczenie zapewnia także kontynuowanie podróży w czasie awarii pojazdu. zapewniamy także ubezpieczenie NNW.

DARMOWA KAWA I HERBATA W CZASIE PRZERW

Nasi kierowcy na Państwa życzenie zobowiązani są zrobić przerwę, w czasie której możecie Państwo napić się gorącej kawy czy herbaty.

BEZPŁATNE WIFI NA TERENIE POLSKI

Zapewniamy Państwu bezpłatny dostęp do szybkiego internetu na terenie kraju.

PROGRAM LOJALNOŚCIOWY

Każdy z Państwa może skorzystać z 5 przejazdu za połowę ceny, natomiast 10 przejazd po okazaniu naszej karty lojalnościowej będzie Państwa kosztował jedynie 1 zł!


Nie możemy zagwarantować Państwu, że zawsze będziemy na czas, że ominiemy korki i złe warunki pogodowe, możemy natomiast dać gwarancję, że na każdym etapie – także podczas oczekiwania na przyjazd busa, będzie Państwo poinformowani o tym, co się dzieje. Dołożymy wszelkich starań, by każda podróż z nami była na jak najwyższym poziomie.

KONTAKT

REZERWACJA PRZEJAZDÓW: +48 606 300 449


familyplusbus@gmail.com
ul. 11 listopada 13
41-300 Dąbrowa Górnicza

WYJAZDY DO NIEMIEC:


WTOREK

SOBOTA

POWROTY
DO POLSKI:


ŚRODA

NIEDZIELA

TRASY

ŚLĄSK - OPOLE - WROCŁAW - GORLITZ - DREZNO - LIPSK - KASSEL - DORTMUND